Зробити як стартова сторінка | Додати 
      в закладки

10 основних причин використовувати Cmail


1. Ви не любите спам. Ми також.

Не марнуйте час на поштове сміття та непотрібні повідомлення. Cmail блокує спам до того, як він потрапить у поштову скриньку. Якщо небажане повідомлення все-таки проникне, Ви можете дати відсіч, повідомивши про нього, це допоможе нам зробити наші антиспамові фільтри ще кращими.


2. Google призначений для пошуку, Cmail також не виняток

Використовуйте пошук Google в пошті Cmail, щоб знайти саме те повідомлення, яке потрібне. При цьому не має значення, коли воно було відправлене чи отримане. Не потрібно витрачати час на сортування своєї пошти, просто при потребі задайте пошук повідомлення і ми знайдемо його Вам.


3. Створення змістовних бесід

Cmail групує кожне відправлене повідомлення з усіма отриманими відповідями. Така бесіда продовжує розширюватися при надходженні нових відповідей, тому Ви завжди бачите свої повідомлення у контексті.


4. Миттєве спілкування

Натискаючи лише одну кнопку, можна спілкуватися у чаті Cmail з людьми, з якими Ви уже листувалися. У чаті можна навіть відповісти на лист. А Cmail може архівувати усі Ваші чати, дозволяючи здійснювати серед них пошук, щоб Ви не втратили жодної цінної інформації.


5. Мітки, фільтри, зірочки...ого!

Cmail використовує мітки, щоб допомогти Вам гнучкіше упорядкувати свою пошту. Бесіда може мати декілька міток, тому немає необхідності вибирати якусь одну папку для повідомлень. Можна також створювати фільтри для автоматичного керування вхідною поштою. Інший спосіб упорядкування вхідних повідомлень - позначення повідомлень зірочками. До того ж це гарно виглядає.


6. Читати пошту можна і в дорозі

Уже давно пройшли часи, коли для доступу до вхідної пошти потрібен був комп'ютер. Зараз можна використовувати Cmaill на своєму мобільному пристрої для доступу до пошти з будь-якого місця.


7. Багато місця (далі - більше)

Ми незмінно працюємо над збільшенням обсягу вільного місця, яке пропонується в пошті Cmail. Маючи стільки вільного місця, можна архівувати повідомлення, а не видаляти їх, так вони не загромаджуватимуть папку вхідних повідомлень, але будуть доступні для пошуку, коли знадобляться.


8. У нас реклама є, але лише корисна

Користуючись Cmail, Ви ніколи не побачите спливних вікон чи набридливих банерів з рекламою. Замість цього ми показуємо текстову рекламу і посилання, які можуть бути Вам корисними або цікавими. Наша система подібно антиспамовому фільтру автоматично шукає у Вашому повідомленні ключові словами, щоб ми могли подати лише найбільш релевантну інформацію.


9. Економія часу

Використовуйте "Швидкі контакти" та "Швидкі клавіші" у пошті Cmail, щоб ще швидше працювати зі своєю поштою. І не забувайте, що повідомлення можна швидко знайти за допомогою функції пошуку Cmail за технологією Google.


10. Це все безкоштовно?

Бажаєш мати власний календар, веб-сайт і офіс-документи. Саме так - це звучить неймовірно, але Ви нам так подобаєтеся!